Aktuální události

24.09.2019

Moderní technologie v farmaceutickém průmyslu 2019

Přijměte pozvání na exkluzivní konferenci. Brno 24.9.2019

09.10 - 13.10.2017

Pozvání na MSV 2017

Společnost TSI System se zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017 v Brn...

20.11 - 24.11.2017

Kurz ultrazvukové diagnostiky 2017

Kurz ultrazvukové diagnostiky I.

23.11 - 24.11.2016

13. Mezinárodní odborný seminář - Progresivní a netradiční technologie povrchových úprav

Konference s výstavou související laboratorní a měřicí techniky.

07.11 - 11.11.2016

Kurz ultrazvukové diagnostiky 2016

Evropský kurz ultrazvukové diagnostiky v úrovni I v Česku

Zobrazit všechny události

O společnosti

Logo společnosti TSI System s.r.o.

TSI System s.r.o. je česká společnost nabízející přístroje a služby v oblasti zkušebních, měřicích a laboratorních technologií.

TSI System působí již 30 let jako obchodně technologická společnost zaměřená na široké spektrum moderních měřicích a zkušebních technologií. Spolupracuje s průmyslovými podniky, s jejich výrobními a vývojovými provozy, s organizacemi pro údržbu výrobních prostředků, výzkumnými laboratořemi a s univerzitními pracovišti.

TSI System nabízí technická řešení pro průběžnou kontrolu kvality výroby, pro řízení technologických procesů a pro laboratorní hodnocení výrobků. Nabídka představuje komplexní zabezpečení kvality od vstupních materiálů až po konečný produkt.

TSI System dodává přístroje, zařízení a systémy pro kontrolu kvality a sledování průběhu výrobních procesů. Nejen standardní přístrojové vybavení, ale i komplexní systémové řešení zákaznicky specifických problémů.

TSI System se zabývá ultrazvukovými a elektromagnetickými metodami nedestruktivního zkoušení. Tyto zkušební metody zjišťují kvalitu výrobků bez jejich porušení a přispívají tak ke zvýšení efektivnosti výroby.

TSI System se specializuje na bezkontaktní měření teploty v celém rozsahu technologických hodnot. Bodové nebo plošné měření teploty nabízí jednoznačné výhody oproti jiným postupům, které nepřinášejí srovnatelné výsledky.

TSI System podporuje metalografickou přípravu vzorků ze všech používaných materiálů. Zajišťuje vybavení laboratoří stroji a zařízeními včetně spotřebních materiálů podle konkrétních potřeb.

TSI System přispívá ke zkoušení materiálů přístrojovou technikou pro měření tvrdosti a mikrotvrdosti. Přenosné i stacionární tvrdoměry zajistí měření v celé škále hodnot většiny technických materiálů.

TSI System poskytuje aplikační informace, laboratorní rozbory a odborné poznatky ve všech oblastech činnosti. Jedině detailní poznání řešených problémů umožňuje správná technická rozhodnutí.

TSI System zajišťuje kompletní metodickou a technickou podporu dodávaných produktů, jejíž součástí jsou služby preventivní údržby, opravy a dodávky náhradních dílů, které garantují dlouhodobé využití kontrolní, měřicí a laboratorní techniky.

TSI System zabezpečuje profesionální služby speciálních nedestruktivních kontrol, mimořádných teplotních měření ve výrobním procesu nebo při technické diagnostice a materiálových zkoušek náročných vzorků. Tyto služby představují operativní řešení jednorázových potřeb zákazníků.

TSI System se účastní významných veletrhů a výstav, pořádá semináře, kurzy a odborná setkání pro nové i stálé zákazníky. Cílem těchto aktivit je kontinuální marketing a nepřetržité seznamování s moderními technologiemi, což zákazníkům přináší nové podněty pro řešení výrobních úkolů.

Dodáváme produkty těchto výrobců

FLUKE Raytek defelsko ernst fluke-europe ircon uesystems defelsko ircon amsterdam pcwi