Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  O společnosti TSI System

  25.04.2024

  Jsme specialisté v oboru měřících, zkušebních a laboratorních technologií

   

  Logo společnosti TSI System

   

   

  Již více než 30 let poskytujeme výjimečné služby a technologie v oblasti měření, zkušebních metod a laboratorního vybavení. Jsme česká společnost TSI System s.r.o. a specializujeme se na poskytování komplexních řešení pro průmyslové podniky, výzkumné laboratoře a univerzitní pracoviště.

   

   

  Naše odbornost

   

   

  TSI System se zaměřuje na ultrazvukové a elektromagnetické metody nedestruktivního zkoušení, které umožňují provádět kvalitativní zkoušky výrobků bez jejich poškození. Specializujeme se také na bezkontaktní měření teploty, metalografii a měření tvrdosti a mikrotvrdosti materiálů.

   

   

  Naše služby

   

   

  Nabízíme širokou škálu produktů, zařízení a systémů pro kontrolu kvality a sledování průběhu výrobních procesů. Naše služby nezahrnují pouze standardní přístrojové vybavení, ale poskytujeme také komplexní systémová řešení, která odpovídají konkrétním potřebám našich zákazníků.

   

   

  Poskytujeme odborné konzultace v oblasti teplotních měření, nedestruktivního měření tloušťky povlaků, materiálových zkoušek a dalších technických aspektů.

   

   

  Poskytujeme kompletní metodickou a technickou podporu k našim přístrojům a zařízením, včetně preventivní údržby a oprav. Zajišťujeme záruční i pozáruční opravy všech dodaných měřicích přístrojů, systémů a laboratorních zařízení ve vlastním servisním oddělení s vyškoleným personálem.

   

   

  Provádíme kalibrace ručních a systémových bezkontaktních teploměrů, termokamer, povlakoměrů, tloušťkoměrů a ultrazvukových přístrojů. Nabízíme pravidelné preventivní prohlídky systémových přístrojů a laboratorních zařízení u vás, což umožňuje včasnou diagnostiku opotřebení a minimalizuje riziko poruch.

   

   

  Naše kompletní metalografická laboratoř je k dispozici pro přípravu vzorků, demonstrace zařízení a doporučení optimálních postupů pro přípravu vašich vzorků.

   

   

  Náš přístup

   

   

  Snažíme se nejen dodávat technologie, ale také podporovat naše zákazníky aplikačními informacemi, laboratorními rozbory a odbornými znalostmi. Víme, že pouze detailní znalost problematiky umožňuje realizovat správná technická rozhodnutí.

   

   

  Proč si zvolit nás?

   

   

  • Profesionální služby speciálních nedestruktivních kontrol a specializovaných teplotních měření.
  • Kompletní metodická a technická podpora se službami servisu a preventivní údržby.
  • Pravidelná účast na významných veletrzích, pořádání seminářů a kurzů pro neustálé seznámení se s moderními technologiemi.

   

   

  Jsme hrdí na naši historii, vášeň pro inovace a závazek vůči našim zákazníkům. Společně vytváříme lepší a efektivnější průmyslové procesy. Vítejte v TSI System s.r.o. – vašem partnerovi pro excelentní technologie a služby.

   

   

   Foto z veletrhu TSI System