Aktuální události

24.09.2019

Moderní technologie v farmaceutickém průmyslu 2019

Přijměte pozvání na exkluzivní konferenci. Brno 24.9.2019

09.10 - 13.10.2017

Pozvání na MSV 2017

Společnost TSI System se zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017 v Brn...

20.11 - 24.11.2017

Kurz ultrazvukové diagnostiky 2017

Kurz ultrazvukové diagnostiky I.

23.11 - 24.11.2016

13. Mezinárodní odborný seminář - Progresivní a netradiční technologie povrchových úprav

Konference s výstavou související laboratorní a měřicí techniky.

07.11 - 11.11.2016

Kurz ultrazvukové diagnostiky 2016

Evropský kurz ultrazvukové diagnostiky v úrovni I v Česku

Zobrazit všechny události

Materiálová zkušební technika

Metalografické stroje

Laboratorní technika pro přípravu vzorků francouzské firmy Lam Plan je ve světě známou značkou. Představuje špičkové vybavení, které má již mnohaletou tradici v renomovaných laboratořích významných světových výrobců. Na český a slovenský trh je dodávána společností TSI System, která současně zajišťuje celkovou technickou a servisní podporu. Zařízení Lam Plan vynikají svými technickými parametry, vysokou provozní spolehlivostí a v neposlední řadě precizním a účelovým provedením. Kombinací příznivé ceny a vysoké kvality si stroje našly řadu uživatelů v oborech tepelného zpracování, svařování, slévárenství a ve školních laboratořích.

V naší nabídce metalografických strojů naleznete vše, co potřebujete ve Vaši laboratoři. Naši nabídku strojů rozdělujeme kvůli přehlednosti do čtyř hlavních oborů: rozbrušovací pily CUTLAM, přesné pily CUTLAM Micro, lisy PRESSLAM, brusky a leštičky SMARTLAM a MASTERLAM. Tyto stroje se potom dále dělí dle velikosti připravovaných vzorků, dle stupně automatizace a výbavy strojů.

Kompletní katalog strojů a prostředků LamPlan 2021 

Metalografická laboratoř TSI System 

Zobrazit všechny produkty v kategorii (21 produktů)

Prostředky pro metalografii

Francouzská firma Lam Plan se kromě výroby metalografických strojů zabývá také výrobou a vývojem kompletní řady prostředků pro metalografii.

Tradičním dodavatelem hmot pro zalévání zastudena je německý výrobce Kulzer. Produkty pod značkou Technovit patří k celosvětově nejčastějším materiálům používaným pro zalévání v metalografických laboratořích.

Naše nabídka spotřebních materiálů pro metalografii  je rozdělena kvůli přehlednosti do sedmi hlavní skupin: dělicí kotouče, lisovací hmoty, zalévací hmoty, SiC brusné papíry, brusné disky, lešticí plátna a diamantové produkty.

 

Kompletní katalog strojů a prostředků LamPlan 

Kompletní katalog prostředku Kulzer - Technovit 

Metalografická laboratoř TSI System

 

Zobrazit všechny produkty v kategorii (41 produktů)

Mikroskopy

K metalografii neodmyslitelně patří i pozorování vzorků, ke kterému jsou zapotřebí mikroskopy. Společnost TSI System je oficiálním distributorem jednoho z předních výrobců mikroskopů ZEISS. Výrobce ZEISS nabízí celou řadu mikroskopů od základních stereomikroskopů až po plně automatické mikroskopické systémy napříč několika vědeckými obory. V naší nabídce naleznete světelné mikroskopy a stereo a zoom mikroskopy, které jsou vhodné pro průmysl a zkoušení materiálů.

Světelné mikroskopy Stereo a zoom mikroskopy  

Zobrazit všechny produkty v kategorii (0 produktů)

Dodáváme produkty těchto výrobců

FLUKE Raytek defelsko ernst fluke-europe ircon uesystems defelsko ircon amsterdam pcwi