Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Článek - Aktualizace teploměrů Raytek Compact MI3

  18.05.2024

  Nacházíte se v sekci Archiv článků a událostí. Pro aktuální informace z této oblasti navštivte sekci Řada pyrometrů Compact MI3 nebo nás v případě potřeby kontaktujte.


  Publikováno 5. 9. 2011


  Po roce od uvedení nejmenších a nejprodávanějších systémových bezkontaktních teploměrů Compact MI3 přichází společnost Raytek s několika zajímavými vylepšeními stávajících modelů. Mi3 Jsou to především:
   
  •    integrované rozhraní PROFIBUS DP-V0
  •    integrované rozhraní Modbus RTU
  •    modifikovaná pouzdra pro modulární řídicí jednotku

  Řídicí jednotka v kovovém pouzdře a modulární řídicí jednotka v provedení DIN 6TE mohou být na přání vybaveny kromě standardně osazovaného rozhraní USB i rozhraním RS485 a nově i rozhraním PROFIBUS nebo Modbus. Modulární řídicí jednotka je k dispozici ve třech různě vybavených velikostech. Přibyla i úsporná levná varianta MI3MCOMMN bez vestavěného displeje.

  mi3Konstruktéři a projektanti mají nyní k dispozici 4 základní modely řídicích jednotek. Každý z modelů je osazen USB rozhraním a některé mohou být podle přání vybaveny jedním ze 3 komunikačních průmyslových rozhraní. Hlavice se dodávají se třemi různými optickými charakteristikami s různými délkami připojovacích kabelů a širokou škálou volitelného příslušenství. Pro velmi rozsáhlé aplikace je zvlášť vhodná miniaturní hlavice v OEM provedení. Umožňuje přímé digitální připojení k řídicímu systému. Vzniká tak komfortní stavebnice umožňující rychlé úsporné řešení přizpůsobené konkrétním požadavkům zákazníka.

  Více informací najdete zde.