Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Fluke 62 Max a Max+

  20.06.2024

  Nacházíte se v sekci Archiv článků a událostí. Pro aktuální informace z této oblasti navštivte sekci Bezkontaktní měření teploty případně Ruční bezkontaktní teploměry nebo nás kontaktujte.


  02.07.2012


  Společnost Fluke přichází po deseti letech s výraznou inovací dosud nejlevnějších a nejprodávanějších ručních mini pyrometrů F 62. Nové přístroje Fluke 62 Max a Max+ přináší za stejnou cenu řadu vylepšení. Mají nastavitelnou emisivitu, dvojitý laser (Max+), zobrazování minimální, maximální, průměrné a rozdílové teploty aktuálního měření, napájení z jedné AA baterie. Vysoké krytí IP54 a rázová odolnost pro pád z výšky až 3 m umožňují bezpečné používání i v těch nejhorších provozních podmínkách.

   

  Fluke 62 MAX NovinkaSpolečnost Fluke přichází po deseti letech s výraznou inovací dosud nejlevnějších a nejprodávanějších ručních mini pyrometrů F 62. Nové přístroje Fluke 62 Max a Max+ přináší za stejnou cenu řadu vylepšení. Mají nastavitelnou emisivitu, dvojitý laser (Max+), zobrazování minimální, maximální, průměrné a rozdílové teploty aktuálního měření, napájení z jedné AA baterie. Vysoké krytí IP54 a rázová odolnost pro pád z výšky až 3 m umožňují bezpečné používání i v těch nejhorších provozních podmínkách.

   


  Použití
  Jednoduché ovládání, široký teplotní rozsah, optická charakteristika a robustní provedení předurčují tyto přístroje k běžnému operativnímu měření teploty v širokém spektru aplikací. Uplatnění najdou v elektroúdržbě, mechanické údržbě a diagnostice, při údržbě topných a klimatizačních systémů nebo ve stavebnictví. Jsou vhodné i pro preventivní prohlídky a nenáročná ověřovací technologická měření.


  Provedení
  Tvar a velikost Fluke 62 Max a Max+ vychází z předchozího modelu F62. Přibyla však možnost jednoduchého intuitivního ovládání přístroje pomocí tří tlačítek a přehledného menu na displeji. To umožňuje velmi rychlé nastavení parametrů přístroje a odečítání naměřených dat. K dispozici je okamžitá naměřená hodnota teploty, její nejvyšší, nejnižší a průměrná hodnota a rozdíl mezi minimem a maximem. Robustní provedení je zárukou, že přístroje obstojí i v drsnějších průmyslových podmínkách a snesou i nešetrné zacházení.
  Fluke 62 MAX - bezkontaktní měření teploty


  Základní parametry Fluke 62 Max a Fluke  62 Max+

  Teplotní rozsah: -30 až 500 °C -30 až 650 °C
  Optické rozlišení: 10:01 12:01
  Přesnost: ±1,5 °C / ±1,5 % ±1,0 °C / ±1,0 %
  Zaměřování: bodový laser dvoubodový laser