Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Konference Chemicko tepelné zpracování kovových povrchů

  18.05.2024

  Nacházíte se v sekci Archiv článků a událostí. Pro aktuální informace o konaných akcích sledujte sekci Aktuálně konané akce a neváhejte nás v případě potřeby kontaktovat.


  Konference byla spojena s výstavou související laboratorní a měřicí techniky


  24. - 25. 11. – Hotel Mahler Jihlava


  Účast na konferenci a připojené výstavě laboratorní a měřicí techniky


  V rámci konference byla prezentování přednáška 


  Čvanda P., TSI System s.r.o., Czech Republic


  Technika Lam Plan pro přípravu metalografických vzorků


  Lam Plan technology for preparation of metallographic samples


  Abstrakt


  Od roku 1962 působí LAM PLAN jako specializovaný dodavatel lešticích technologií. V tomto oboru je nositelem řady významných patentů. Na ty jsou navázány moderní prostředky pro přípravu metalografických vzorků, známé pod obchodními názvy CAMEO DISK, TOUCHLAM, NEODIA a BIO DIAMANT. Plného využití jedinečných vlastností těchto prostředků se dosáhne na metalografických strojích LAM PLAN, které tak společně zaručí dokonalé zpracování metalografických vzorků. Dělicí stroje CUTLAM, zalévací lisy PRESSLAM a brousicí a lešticí stroje SMARTLAM a MASTERLAM představují svými inovativními vlastnostmi technologický vrchol zařízení pro metalografické laboratoře a umožňují komplexní přípravu vzorků pro vyhodnocení chemicko tepelného zpracování kovových materiálů.