Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Korónové kamery Ofil

  20.06.2024

  Nacházíte se v sekci Archiv článků a událostí. Tento produkt již není v naší nabídce. Pro aktuální informace nás kontaktujte.


  Publikováno 29. 4. 2009


  TSI System rozšiřuje nabídku diagnostických přístrojů o korónové kamery. Jejich výrobcem je izraelská společnost Ofil, která je jedním z pouhých dvou výrobců této techniky na světě.

   

  Logo OfilTSI System rozšiřuje nabídku diagnostických přístrojů o korónové kamery. Jejich výrobcem je izraelská společnost Ofil, která je jedním z pouhých dvou výrobců této techniky na světě.

   

  Koronová kamera UVolle
  Kamery jsou jedinečným výkonným nástrojem při diagnostice, preventivní a prediktivní údržbě rozvodných a distribučních systémů, transformačních stanic i vysokonapěťových strojů a zařízení. Pracují v ultrafialové části C elektromagnetického spektra na vlnových délkách od 240 do 280 nm. Indikují a zobrazují na displeji korónové výboje na zařízeních vysokého a velmi vysokého napětí. Diagnostika korónových výbojů umožňuje monitorovat stav kritických součástí systémů, indikovat vznikající poruchy a zabraňovat tak neplánovaným stavům vedoucím v krajních případech až k odstávkám a vysokým finančním ztrátám. Díky patentovaným slunečním filtrům společnosti Ofil je možné měřit i za plného denního světla. Koróna i obrázek ve viditelném spektru jsou na displeji vidět v reálném čase bez jakéhokoliv zpoždění. Nálezy z měření se ukládají jako jednotlivé obrázky nebo videosekvence. Metoda zjišťování koróny doplňuje stávající termodiagnostická měření infračervenými kamerami a významně tak rozšiřuje možnosti moderní diagnostiky při detailním monitorování stavu vysokonapěťových zařízení.  ROM
  Společnost Ofil nabízí několik modelů, které velmi dobře pokrývají diagnostické potřeby. Nejjednodušší lehká ruční kamera UVollé je určena pro aplikace v rozvodnách a na strojích. Pro všeobecná použití je navržena výkonná univerzální kamera DayCor SUPERB. Ve vývojových a výzkumných laboratořích, školách a zkušebnách najde uplatnění DayCor CLASIC. V nabídce jsou i sofistikovaná řešení s přívlastky RANGER pro měření rozsáhlých vedení z jedoucího automobilu, RAIL pro měření z vlaku a ROM pro práci z vrtulníku. Korónové kamery DayCor vynikají vysokou citlivostí až 3x10-18 W/cm2,  výkonnými objektivy s vysokou světelností a unikátním patentovaným řešením UV filtru. Řada DayCor má u všech modelů samočinné zaostřování a zoom. Přístroje určené pro měření z pohyblivých dopravních prostředků jsou vybaveny navigačním systémem GPS pro automatický přenos souřadnic do nálezů z měření. K dispozici jsou nástroje pro editaci a archivaci uložených záznamů.