Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Měřidlo povlaků PosiPen

  Měřidlo povlaků PosiPen
   
  Výrobce
  Kód

  06140101

   Podrobnosti o produktu

   Magnetický měřič tloušťky povlaku typu Pull-Off

    

   Nejmenší měřidlo pro orientační měření tloušťky povlaků o normální teplotě. Díky malé magnetické sondě umožňuje měření na těžko dostupných místech, malých plochách, v prohlubních nebo na hranách. Měří nemagnetické povlaky, jako jsou nátěry a galvanické vrstvy na ocelových podkladech. Ideální pro kontrolu povlaků v rafinériích, galvanické pokovování, chromování, zinkování, pozinkování, práškové lakovny. Vhodné pro měření v Ex prostředí.

    

   PosiPen má velmi malý, jedinečný magnet, který lze umístit s přesností na velmi malé díly a na vrcholy a údolí. Ideální pro měření nemagnetických povlaků, jako je barva, smalt, pokovování a žárové zinkování na oceli. Přístroj je lehký a snadno přenosný, stejně jako kuličkové pero. Přitom je odolný, nepodléhá mechanickým nárazům, kyselinám, olejům, vodě a prachu. Není nutné žádné uživatelské nastavení. Vysoce odolný hrot sondy proti opotřebení pro dlouhou životnost a stálou přesnost.

    

   Parametry:

   • rozsah: 5 až 500 µm
   • přesnost ± (10 % + 2,5 µm)
   • teplota měřeného povrchu - 100 °C až + 230 °C

    

   Příslušenství:

   • kožené pouzdro
   • návod k obsluze
   • kalibrační certifikát dle NIST

   Poptat

   Poptávka produktu

   Měřidlo povlaků PosiPen

   Společnost
   Jméno a příjmení
   Funkce
   E-mail
   Telefon
   Adresa
   Zpráva
   Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

   Parametry

   Princip měření magnetický princip