Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Metallography 2016

  18.05.2024

  Nacházíte se v sekci Archiv článků a událostí. Pro aktuální informace z oblasti metalografie navštivte sekci Vybavení materiálových laboratoří nebo nás v případě potřeby kontaktujte.


  /aktualne-konane-akce_d13962.html

  Publikováno 27. 8. 2014

  16th International Symposium on Metallography and Materials Science

   

   

   

  20. - 22. 4. 2016 – Academia Congress Centre, Stará Lesná, Slovenská republika

   

   

  Metalografie

   

  Účast na konferenci a připojené výstavě laboratorní techniky

   

  Tradiční akce se koná v tříletých intervalech již od roku 1969. Skupiny specialistů v oblasti metalografie se pravidelně setkávají a vyměňují své zkušenost a poznatky. Tato konference je považována za velmi významnou pro prezentaci dosažených výsledků v oblasti materiálového inženýrství. Konference již není zaměřena jen na kovové materiály, ale věnuje se i novým a netradičním materiálům a technologickým postupům. Účastníci konference jsou zástupci významným vědeckých institucí, vysokých škol i pracovníci z různých průmyslových odvětví.

  Metallography 2016

    

  Z programu konference

  Čvanda P., TSI System s.r.o., Czech Republic

  Technika LAM PLAN pro přípravu metalografických vzorků

  Od roku 1962 působí LAM PLAN jako specializovaný dodavatel lešticích technologií. V tomto oboru je nositelem řady významných patentů. Na ty jsou navázány moderní prostředky pro přípravu metalografických vzorků, známé pod obchodními názvy CAMEO DISK, TOUCHLAM, NEODIA a BIO DIAMANT. Plného využití jedinečných vlastností těchto prostředků se dosáhne na metalografických strojích LAM PLAN, které tak společně zaručí dokonalé zpracování metalografických vzorků. Dělicí stroje CUTLAM, zalévací lisy PRESSLAM a brousicí a lešticí stroje SMARTLAM a MASTERLAM představují svými inovativními vlastnostmi technologický vrchol zařízení pro metalografické laboratoře a umožňují komplexní přípravu vzorků pro vyhodnocení chemicko tepelného zpracování kovových materiálů.