0

  Metalografické zalévací lisy

  Metalografické lisy pro perfektně připravené vzorky materiálu

  Metalografický lis, známý také jako materiálový lis, slouží k přípravě vzorků materiálů pro metalografické zkoušky. Jeho hlavním účelem je vytvořit pevné, rovnoměrně zalisované vzorky s přesnými rozměry pro pozdější mikroskopickou analýzu. Tento nástroj je klíčový pro výzkumníky a materiálové inženýry.


  Metalografický lis slouží k vytvoření vzorků materiálů s přesnými rozměry a bez vzduchových bublin. Tím umožňuje pozorování struktury materiálů pod mikroskopem a provádění různých metalografických zkoušek, jako je analýza zrnitosti, hodnocení mikrostruktury a zjišťování dalších vlastností materiálu. Metalografické lisy jsou vybaveny systémy pro kontrolu teploty. To je důležité, zejména pokud jsou používány lisovací hmoty, které vyžadují určitou teplotu pro polymerizaci.


  Automatický plně programovatelný PRESSLAM slouží pro zalévání malých, nepravidelně tvarovaných vzorků zatepla. V nabídce je lis s jednoduše výměnnými pracovními válci až do průměru 50 mm. PRESSLAM vyniká vysoce výkonným zahřívacím a chladicím systémem a jednoduchostí obsluhy.


  Další podkategorie Metalografické zalévací lisy

  Parametrický filtr

  Podrobné vyhledávání

  Status

  Řadit podle

  výchozí řazení - produkty skladem dle prodejnosti za 60 dní sestupně
  vzestupně sestupně

  Filtr skladu

  Sklad

  1 produkt
  1 stránka

  Položek na stránku:

   
   

  PRESSLAM 1.1 - Automatický Programovatelný Lis pro Zalévání Vzorků do Průměru až 50 mm; PRESSLAM 1.1 je inovativní automatický programovatelný lis určený pro dokonalé zalévání vzorků s průměrem až 50...

   
   
  • N

   Novinka

  • V

   Výprodej

  • S

   Speciální nabídka

  • Body/ks

   - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

   varianty

   sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)