Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Nové termokamery Fluke Ti32 a TiR32

  18.05.2024

  Nacházíte se v sekci Archiv článků a událostí. Pro aktuální informace z této oblasti navštivte sekci Bezkontaktní měření teploty případně Ruční bezkontaktní teploměry nebo nás kontaktujte.


  Publikováno 7. 10. 2009


  Společnost Fluke přichází s inovací svých dosud nejprodávanějších termokamer. Stávající přístroje Ti25, Ti10 a Ti9, resp. jejich varianty pro stavební aplikace s označením TiRx mají od října letošního roku výkonnější nástupce – termokamery Fluke Ti32 a Fluke TiR32.  Při zachování všech předností starší řady disponují ty nové navíc mimo jiné vyšším  rozlišením, lepší teplotní citlivostí (NETD),  větším rozsahem měřených teplot a možností aplikovat různé objektivy. Řada vylepšení tak přináší vyšší technické parametry a možnosti detailnější termografické analýzy při zachování velmi příznivé ceny produktu.


  Fluke Ti32 termokamera Společnost Fluke přichází s inovací svých dosud nejprodávanějších termokamer. Stávající přístroje Ti25, Ti10 a Ti9, resp. jejich varianty pro stavební aplikace s označením TiRx mají od října letošního roku výkonnější nástupce – termokamery Fluke Ti32 a Fluke TiR32.  Při zachování všech předností starší řady disponují ty nové navíc mimo jiné vyšším  rozlišením, lepší teplotní citlivostí (NETD),  větším rozsahem měřených teplot a možností aplikovat různé objektivy. Řada vylepšení tak přináší vyšší technické parametry a možnosti detailnější termografické analýzy při zachování velmi příznivé ceny produktu.

   

  Aplikace

  Svým provedením, technickými parametry a mechanickou odolností splňují nové termokamery Fluke Ti32 požadavky na univerzální nástroj pro operativní provozní termodiagnostiku a prediktivní údržbu při měření nízkých a středních teplot. Díky rozšíření teplotního rozsahu přibývají k tradičním aplikačním oborům v elektro a mechanické údržbě, výrobě a rozvodech tepla i technologická měření objektů s teplotou až do 600 °C. Při monitorování a diagnostice stavebních celků ocení uživatelé signalizaci při detekci rosného bodu, kterou jsou vybaveny přístroje TiR32.

  Provedení

  Většina osvědčených konstrukčních prvků a mechanické provedení zůstávají stejné jako u předcházející řady termokamer Fluke. Ty nejdůležitější technické parametry jsou ale výrazně vylepšeny. Nejvýznamnější inovací je aplikace výkonnějšího mikrobolometrického detektoru. Má rozlišení 320 x 240 pixelů a v této kategorii kamer nevídanou citlivost (NETD ? 0,05 °C). S každou termokamerou jsou nově dodávány 2 výkonné Lithiové akumulátory. Každý z nich zaručí 4 h provozu na jedno dobití.

  Součástí dodávky je i inteligentní nabíječka se dvěma pozicemi, SD karta pro uložení až 3 000 termogramů, čtečka paměťových karet, výkonný program pro editaci, archivaci a export termogramů a návod v češtině.


  02_Fluke


  Teplotní rozsah -20 až 600 °C -20 až 150 °C
  Rozlišení senzoru 320 x 240 pixelů
  Teplotní citlivost ? 0,05 °C
  Přesnost ± 2 °C / 2 %
  Hlasová poznámka Ano
  Výměnné objektivy Ano