Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Novinky v nabídce TSI System

  05.10.2023
  Ultrazvuková kamera z nabídky TSI System

  Ultrazvukové kamery pro detekci netěsností a částečných výbojů

  Ultrazvuková kamera pro detekci netěsností UltraView LD je inovativní řešení pro rychlou a efektivní detekci úniků stlačeného vzduchu a speciálních plynů. Kamera UltraView PLUS pak představuje pokročilé řešení pro rychlou detekci nejen netěsností, ale i diagnostiku částečných výbojů. Díky vyšší citlivosti a širšímu rozsahu skenování dokáže UltraView LD identifikovat netěsnosti až 10krát rychleji než tradiční metody.

  Přístroje jsou intuitivní a snadno se používají. Minimalizuje se potřeba školení, což umožňuje okamžité zahájení kontroly netěsností. Navíc, podobně jako řada přístrojů Ultraprobe, UltraView LD umí zachytit, stáhnout a analyzovat zvukové soubory, a je kompatibilní se softwarem společnosti UE Systems, jako je aplikace Leak Survey SideKick.

  Termokamera ThermoView TV30 pro monitorování teplot v náročných prostředích

  Neomezený, odolný a plně přizpůsobitelný systém. Sledujte jednoduše teploty v náročných podmínkách a rychle identifikujte problémy pomocí přizpůsobení a zaměření se na konkrétní proces. Řada termokamer TV30 nabízí dva typy kamer, které umožňují sledovat proces a přistupovat k analýzám prostřednictvím webového prohlížeče. Poskytují možnosti pro specializovanější aplikace díky rozhraní GigE Vision. Má vaše firma problémy s kontrolou teploty? S termokamerou ThermoView TV30 můžete přesně a flexibilně detekovat abnormality.

  Představujeme zajímavé produktové novinky z naší nabídky. Ultrazvuková kamera pro detekci netěsností a elektrických výbojů nebo systémová termokamera Thermoview pro náročná prostředí.