Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Obchodní inženýr pro obor průmyslová diagnostika

  19.04.2024

  Náplň práce
  Prodej přístrojové techniky pro průmyslovou diagnostiku výrobců UE Systems a Fluke. Aktivní vyhledávání zájemců a udržování kontaktů se zákazníky a prodejci. Nabídky a prodej ručních a systémových přístrojů, koordinace projektů v oboru. Podíl na plánování a realizaci marketingových aktivit společnosti. Komunikace s dodavateli.


  Všeobecné požadavky
  Vzdělání ve strojírenském nebo elektrotechnickém oboru. Znalost kancelářských aplikací a práce v informačním systému. Anglická komunikace s dodavatelem všemi způsoby. Řízení osobního auta pro pracovní cesty. Umění jednat s lidmi, pracovní samostatnost, spolehlivost a zájem o obor.


  S výhodou uplatníte
  Obecné poznatky o technické diagnostice a souvisejících měřeních, zkušenosti s implementací diagnostické techniky v průmyslovém prostředí. Přehled o průmyslových výrobách na teritoriu Česka a Slovenska. Znalosti obchodování s výrobními podniky a technické dovednosti.


  Nabízíme
  Důležitou pozici v oboru a zázemí známé obchodní společnosti. Mzdu s podílem na realizovaných obchodech a podporu životního/penzijního pojištění. Flexibilní využití pracovní doby a vzdálený přístup k informačním kanálům společnosti. Rozšíření vzdělání v pracovním oboru. Spolupráci na hlavní pracovní poměr.


  Místo práce
  Brno, pracovní cesty převážně na území Česka a Slovenska.


  Termín nástupu
  V krátké době podle dohody.


  Nabídky zasílejte včetně průvodního dopisu a profesního životopisu na emailovou adresu  zivotopisy@jistu.cz.