Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Oceláři 2016

  18.05.2024

  Nacházíte se v sekci Archiv článků a událostí. Pro aktuální informace o konaných akcích sledujte Aktuálně konané akce a neváhejte nás v případě potřeby kontaktovat.


  1. 3. 2016


  32. ročník konference o teorii a praxi výroby a zpracování oceli 31. 3. - 1. 4. 2016 Wellness Hotel Energetic,  Rožnov pod Radhoštěm


  Účast na konferenci a připojené výstavě laboratorní a měřicí techniky


  Konference je zaměřena na teorii a praxi výroby a zpracování oceli a navazuje na předcházející konference ocelářů a mimopecního zpracování oceli. Konference je již tradičním jarním setkáním ocelářů v příjemném prostředí beskydských hor. Přednášky jsou zaměřeny především na nové teoretické poznatky a praktické aplikace při výrobě a zpracování oceli.


  Z programu konference:


  Nové vysokoteplotní poměrové pyrometry Endurance


  Představení nových přístrojů a jejich předvedení na doprovodné výstavce.


  Oceláři 2016


  Fluke Process Instruments představuje novou řadu vysokoteplotních poměrových pyrometrů Endurance pro teploty od 550 °C do 3200 °C.


  Pyrometry Endurance pro ocelářePyrometry Endurance poskytují robustní řešení pro výrobce, kteří chtějí zlepšit kvalitu výrobků, snížit zmetkovitost, maximalizovat propustnost výroby a minimalizovat náklady na energii. Nabízejí vynikající optické rozlišení (až 150 : 1) pro sledování kritických výrobních postupů a inovativní funkce, které pomáhají lépe charakterizovat výrobní parametry. K dispozici je řada objektivů s rozdílnými optickými charakteristikami pro různé potřeby montážní vzdálenosti a velikosti měřicí stopy. Vestavěná kamera umožňuje přes Ethernet ověřit, že je pyrometr správně zaměřený. Laserový zaměřovač usnadní nastavení, když je pyrometr obtížně dostupný. Osvětlovací dioda slouží k zobrazení aktuální velikost měřené oblasti. Příslušenství SpotScan umožňuje měření větších objektů.


  Instalací pyrometrů Endurance je možné snížit náklady na údržbu díky jejich spolehlivosti. Jednotky jsou vybaveny robustními galvanicky izolovanými vstupy a výstupy, jsou v pouzdru z nerezové oceli, mají odolnost IP65 a odolají teplotě okolí do 65 °C nebo až do 315 °C při použití chladicího příslušenství. Signalizace zašpiněné vstupní čočky objektivu odstraní potřebu jejího pravidelného čištění.


  Pyrometry Endurance jsou mimořádně všestranné a snadno se instalují. Jejich široký teplotní rozsah pokryje celý výrobní proces. Pyrometry mají průmyslová rozhraní (Ethernet, Profinet a RS-485), napájeny mohou být systémem Power over Ethernet (PoE). Intuitivní ovládací panel usnadňuje uživatelské nastavení. Programové vybavení pro nastavování a monitorování zjednodušuje konfiguraci a nasazení, vestavěný webový server umožňuje archivaci naměřených dat pro jejich sledování a řešení případných problémů.