0

  PosiTector 6000 nyní s výměnnými kompaktními snímači

  20.06.2024

  Nacházíte se v sekci Archiv článků a událostí. Pro aktuální informace z této oblasti navštivte sekci Zkoušení povrchových úprav, případně DeFelsko nebo nás můžete v případě potřeby kontaktovat.

   

  Publikováno 1. 6. 2010


  Přístroje pro měření tloušťky povlaků PosiTector 6000 jsou známé již řadu let. Pro svoje dobré metrologické i uživatelské vlastnosti se staly oblíbeným nástrojem ve všech oblastech povrchových úprav kovových materiálů. Nové provedení přístrojové řady PosiTector 6000 s kompaktními snímači přináší vyšší uživatelský komfort a ještě větší variabilitu při výběru snímačů podle typu a podmínek měření.  Nejstarší model přístroje PosiTector s výměnnými sondami

   


  Přístroje pro měření tloušťky povlaků PosiTector 6000 jsou známé již řadu let. Pro svoje dobré metrologické i uživatelské vlastnosti se staly oblíbeným nástrojem ve všech oblastech povrchových úprav kovových materiálů. Nové provedení přístrojové řady PosiTector 6000 s kompaktními snímači přináší vyšší uživatelský komfort a ještě větší variabilitu při výběru snímačů podle typu a podmínek měření.


  Tři modelové řady přístrojů PosiTector 6000 – základní (1) pro běžná měření, standardní (2) se statistickým vyhodnocením naměřených hodnot a paměťová (3) s širokým funkčním vybavením – umožňují výběr konkrétního přístroje přesně podle potřeb uživatele. K vybranému modelu těla přístroje si nyní můžete zvolit ze čtyř kompaktních snímačů a 17 snímačů na kabelu. Snímače je možné podle potřeby doplňovat, vyměňovat mezi jednotlivými přístroji a v případě poškození prostě koupit nový.


  Celkový měřicí rozsah přístrojů PosiTector 6000 je od 0 až do 13 mm, přičemž standardní snímače a kompaktní snímače obslouží rozsah do 1500 µm, mikrosnímače jsou určeny pro měření malých dílů s povlaky do 1150/625 µm a snímače silných vrstev mají dva rozsahy do 6 mm a do 13 mm. Většina snímačů je k dispozici ve verzi pro měření nemagnetických povlaků na feromagnetických kovech (ocel, litina) nebo nevodivých povlaků na neferomagnetických kovech (hliník, měď a jiné). Kombinované snímače navíc automaticky zvolí vhodnou měřicí metodu po přiložení na měřený povrch.
  Nabídku povlakoměru PosiTector 6000 Vám na vyžádání zašleme.


  Výměnné sondy pro starý model přístroje PosTector 6000  


  Podrobnosti:


  Prospekt Kompakt P6000 2010.pdf (1355.4kB)