0

  Příslušenství systémových detektorů

  Průmyslové zařízení často generují ultrazvukové signály jako vedlejší efekty nežádoucích jevů. Tato ultrazvuková energie se může šířit vzduchem i materiálem konstrukcí. Například úniky médií nebo netěsnosti spojů a trhliny v materiálu mohou způsobit vznik ultrazvuku. Ventily s nedostatečným utěsněním mohou generovat ultrazvukové signály. Dokonce i valivá ložiska v průmyslových zařízeních produkují ultrazvuk při svém provozu. Elektrické výboje jsou dalším zdrojem ultrazvuku v těchto prostředích.


  Ultrazvukové diagnostické přístroje


  Pro detekci těchto ultrazvukových signálů byla vyvinuta celá řada ultrazvukových detektorů Ultraprobe. Tyto diagnostické přístroje jsou klíčovými nástroji pro průmyslové podniky, které potřebují včasně identifikovat nežádoucí jevy. Díky těmto detektorům lze rychle zachytit netěsnosti, zvýšené tření ve valivých ložiscích nebo elektrické výboje, což umožňuje předcházet rozsáhlým škodám způsobeným plným rozvojem těchto problémů.

  Detektory ultrazvuku pro průmyslové systémy

  Společnost UE Systems je přední společnost na světě zabývající se poskytováním ultrazvukových přístrojů a školení pro plány prediktivní údržby, spolehlivosti, monitorování stavu a šetření energií. Pomáhá po celém světě se zaváděním ultrazvukové technologie do procesních postupů v oblasti údržby a kontroly kvality poskytováním těch pravých kontrolních přístrojů, toho pravého školení, volného softwaru a nepřetržité podpory.


  Významné úspory energie, prevence výpadků, kontrola kvality

  Nalezení úniků stlačeného vzduchu, vadných odvaděčů kondenzátu, omezení prostojů monitorováním stavu ložisek, předcházení problémům s mazáním a identifikací poruch ložisek ve velmi brzké fázi, bezpečný monitoring výboje elektrických zařízení... To vše a nespočetné množství dalších aplikací na servisní i výrobní procesy.  Parametrický filtr

  Podrobné vyhledávání

  Status

  Řadit podle

  výchozí řazení - produkty skladem dle prodejnosti za 60 dní sestupně
  vzestupně sestupně

  Filtr skladu

  Sklad

  21 produktů
  1 stránka

  Položek na stránku:

   
   
   
  • N

   Novinka

  • V

   Výprodej

  • S

   Speciální nabídka

  • Body/ks

   - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

   varianty

   sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)