Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Sada Testex pro měření replikační pásky, certifikovaná

  Sada Testex pro měření replikační pásky, certifikovaná
   
  Výrobce
  Kód

  06611103

   Podrobnosti o produktu

   Kompletní sada Testex obsahuje vše potřebné k měření profilu povrchu pomocí replikační pásky. Obsahuje certifikovaný číselníkový mikrometr, dvě role pásky Testex Press-O-Film (Coarse a X-Coarse), cvičný povrch se známou drsností, třecí nástroj a kompletní návod.

    

   Replikační pásky umožňují vyhodnocovat profil povrchu vytvořením jeho repliky, kterou pak lze měřit mikrometrem. Jedná se o jednoduchý postup: přiložíte na měřený podklad, třecím nástroje vytlačíte do speciální povrchu pásky profil podkladu, pásku sejmete a změříte v přístroji. Metoda je vhodná i pro měření na oblých plochách a jiných obtížně přístupných místech. Na jeden test je zapotřebí méně než 30 sekund. Pásky umožňují trvalé uchování fyzické repliky povrchu pro archivaci. Odolávají téměř jakémukoli prostředí, včetně teplot do 60 °C a můžete je dlouhodobě skladovat.

    

   Tato osvědčená technika je přesná, opakovatelná a ověřená řadou nezávislých studií. Replikační pásky lze měřit pomocí analogového nebo elektronického digitálního mikrometru PosiTector RTR (Replica Tape Reader).  Jedná se o jedinou metodu měření profilu povrchu uznaná normami ISO, ASTM a AMPP.


   Poptat

   Poptávka produktu

   Sada Testex pro měření replikační pásky, certifikovaná

   Společnost
   Jméno a příjmení
   Funkce
   E-mail
   Telefon
   Adresa
   Zpráva
   Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA