Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Semináře TSI System na Slovensku: Moderní technika pro výzkum a výrobu

  19.05.2024

  Nacházíte se v sekci Archiv článků a událostí. Pro aktuální informace o konaných akcích sledujte Aktuálně konané akce a neváhejte nás v případě potřeby kontaktovat.
  24.04.2011

  TSI System prezentuje ve 20. roce působení na slovenském trhu s měřicí a zkušební technikou své aktivity zájemcům z průmyslových podniků a výzkumných pracovišť na seminářích Moderní technika pro podporu výzkumu a výrobních technologií


  TSI System prezentuje ve 20. roce působení na slovenském trhu s měřicí a zkušební technikou své aktivity zájemcům z průmyslových podniků a výzkumných pracovišť na seminářích

   Moderní technika pro podporu výzkumu a výrobních technologií

  pořádaných ve spolupráci s předními slovenskými technickými univerzitami v Bratislavě, Košicích a Žilině.

  Dozvíte se o posledních novinkách techniky pro bezkontaktní měření teploty, o nejnovějších strojích a zařízeních pro zkoušení vlastností materiálů a o moderních přístrojích pro průmyslovou diagnostiku. Oborově spřízněná univerzitní pracoviště představí své výzkumné aktivity a seznámí Vás s možnostmi odborné spolupráce při řešení výrobních úkolů.

  Navštivte některý seminář, který bude pro Vás vhodný místem a datem pořádání.

  Podrobné informace o seminářích s možností registrace oznámíme příští týden.


  Podrobnosti:

  Semináře SK TSI System.pdf (60.2kB)