Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Set napájecích adaptérů pro přístroje PosiTector

  Síťový napáječ pro PosiTector
   
  Výrobce
  Kód

  06110735

   Podrobnosti o produktu

   Sada pro nepřetržité měřidla PosiTector napájení střídavým proudem ze sítě. Sada poskytuje několik alternativních řešení napájení pro bateriový přístroj a umožňují nepřetržitý provoz měřidla bez nutnosti použití baterií.

    

   Samotný kabel použijte k připojení přístroje PosiTector k vestavěnému portu USB počítače, který slouží jako nepřetržitý zdroj napájení. Nebo kabel připojte k přiloženému napájecímu adaptéru, který se zapojuje do libovolné zásuvky střídavého proudu 110 nebo 220 V.

    

   Součástí balení je výběr elektrických zástrček, které si poradí s většinou zásuvek.


   Poptat

   Poptávka produktu

   Síťový napáječ pro PosiTector

   Společnost
   Jméno a příjmení
   Funkce
   E-mail
   Telefon
   Adresa
   Zpráva
   Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

   Související

   Tělo přístroje PosiTector v provedení Standard. Dle připojené sondy se z něj stává měřící přístroj pro danou aplikaci, daný typ měření. S příslušnou sondou vytvoří: PosiTector 6000, 200, SPG, RTR,...

   Tělo přístroje PosiTector v provedení Advanced. Dle připojené sondy se z něj stává měřící přístroj pro danou aplikaci. Dle připojené sondy se z něj stává měřící přístroj pro danou aplikaci, daný typ...