Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Vizuální teploměr Fluke VT02

  20.06.2024

  Nacházíte se v sekci Archiv článků a událostí. Pro aktuální informace z této oblasti navštivte sekci Bezkontaktní měření teploty případně ruční infračervené teploměry nebo nás kontaktujte.


  Publikováno 2. 10. 2014
  Seznamte se s novým typem přístroje - vizuálním teploměrem.


   


  Vizuální teploměr VT02 Společnost Fluke přináší na trh bezkontaktního měření teploty převratnou novinku - vizuální teploměr VT02. Jde o zcela novou originální kategorii ručních přístrojů, která spojuje výhody a komfort termokamer s nízkou cenou a operativností ručních pyrometrů. Přístroj je osazen infračerveným měřicím kanálem a současně digitálním fotoaparátem. Uživatel tak může na displeji vidět měřený cíl s rozložením povrchových teplot a současně hodnotu teploty ve středu zorného pole. Zobrazen je také nejteplejší a nejchladnější bod měřené scény zvýrazněný červeným, resp. modrým rámečkem. Míru prolnutí reálného obrazu s infračerveným termogramem je možné nastavit uživatelsky v 5 úrovních. Vizuální teploměr VT02 má nastavitelnou emisivitu, pevné ohnisko, intuitivní ovládání a tradičně vysokou mechanickou odolnost.


  Základní parametry Fluke VT02


  Teplotní rozsah: -20 až 250 °C
  Zorné pole: 20 x 20°
  Přesnost: ±2 °C / ±2 %
  Paměť: mikro SD 4GB