Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Replikační hmota Technovit Provil, světlá, 2x50 ml

  Replikační hmota Technovit Provil, světlá, 2x50 ml
   
  Výrobce
  Kulzer
   
  Kód

  19110303

   Podrobnosti o produktu

   Dvousložkový silikonový tmel v samomísící kartuši


   Technovit Provil Light je plastický silikon, který se ideálně hodí pro tvarování obtížných geometrických tvarů. Aplikační systém sestávající z dávkovací pistole, dvojité kartuše a míchacích kanyl zajišťuje konstantní míchací poměr, a tím spolehlivou bezchybnou aplikaci.

    

   Provil novo light je vysoce přesná dvoukomponentní replikační hmota s přesností otisku větší než 0,1µm. Díky tomu lze spatřit například i leptanou strukturu (max 500x zvětšení).


   Jednoduchá obsluha díky samomixační tubě. Použití pistole spolu s mísícími kanylami zjednodušuje nanášení na přesné místo. Vytvrzená hmota vytvoří přesný 3D otisk povrchu. Hmota neobsahuje nebezpečné chemikálie. Široké uplatnění a jednoduchá obslužnost.

    

   Použití:

   • Kontrola opotřebení na těžko přístupných místech
   • Kontorla povrchů masivních vzorků
   • Kontrola povrchů tvarově složitých vzorků

   Poptat

   Poptávka produktu

   Replikační hmota Technovit Provil, světlá, 2x50 ml

   Společnost
   Jméno a příjmení
   Funkce
   E-mail
   Telefon
   Adresa
   Zpráva
   Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

   Podobné produkty

   Silikonový tmel pro vytváření obtisků; Tmel Provil je dvousložková hmota hnětená v poměru 1:1. Po promíchání se cca. do 2 minut aplikuje na zkoumané místo a po 5 minutách je možné vytvrzený tmel...

   Měkký silikonový tmel pro vytváření obtisků; Tmel Provil je dvousložková hmota hnětená v poměru 1:1. Po promíchání se cca. do 2 minut aplikuje na zkoumané místo a po 5 minutách je možné vytvrzený...