Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Replikační hmota Technovit 3040

  Replikační hmota Technovit 3040
   

  varianty

  Výrobce

  Filtr variant

  Balení

   Podrobnosti o produktu

   Replikační hmota Technovit 3040 pro rozměrově stabilní otisky

    

   Technovit 3040 je dvoukomponentní hmota pro tvorbu otisků. Představuje klasické řešení pro nepřímou kontrolu povrchu. Vysoká přesnost otisku až 1 µm, rozměrově stabilní, snadno snímatelná, dobře se vyhodnocuje. Díky široké možnosti míchacího poměru, lze vytvořit hmotu s viskozitou přesně dle Vaší potřeby. Flexibilita při míchání složek zajišťuje jak vylití formy, tak otisk v těžko přístupných místech, vertikálně i při práci nad hlavou. Otisk lze následně použít k vyhodnocení pomocí kontaktních i bezkontaktních měřidel.

    

   Dvousložkový systém se skládá z práškové a tekuté složky. V závislosti na požadavcích lze materiál míchat v poměru 1:1 až 3:1 (prášek/kapalina). Standardní poměr míchání 2:1 lze nalévat přibližně 2 minuty a poté je přibližně 30 sekund tvárný. Doba vytvrzování je 9-12 minut od začátku míchání. Pro dosažení co největší rozměrové přesnosti vytvářejte co nejmenší otiskovací plochy (v případě větších objemů pracujte ve více vrstvách). Otisky by měly mít minimální tloušťku 5 mm, aby se zabránilo mírnému zkreslení při odstraňování. Pro pořizování otisků svisle nebo nad hlavou doporučujeme nalít Technovit 3040 na PE fólii a přitisknout ji na snímaný povrch.

    

   • rozměrově stálá s přesností až 1 µm
   • snadno sejmutelná
   • možnost variabilního mísicího poměru
   • stabilizace pro mechanické zpracování
   • vyhodnocení otisků pomocí sond nebo bezkontaktních metod

   Poptat

   Poptávka produktu

   Replikační hmota Technovit 3040

   Společnost
   Jméno a příjmení
   Funkce
   E-mail
   Telefon
   Adresa
   Zpráva
   Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

   Parametry

   Barevnost černá, žlutá