Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás novou verzi našeho webu. Budete-li mít jakýkoli dotaz k jeho obsahu, neváhejte nás kontaktovat.

0

  Teplotní zobrazovací systém CS400

  Americká společnost Fluke Process Instruments má dlouhodobě pověst celosvětového lídra v oblasti profesionálních měřicích přístrojů se svým širokým portfoliem průmyslových řešení pro bezkontaktní měření teploty.

   

  Jejich nejvýkonnější, nejodolnější a nejspolehlivější zařízení pro bezkontaktní měření teploty a profilování - kompletní řada termálních senzorů, liniových (řádkových) skenerů, termokamer a profilovacích systémů pro použití v nejnáročnějších prostředích dnešní doby přináší průlomové přístupy k monitorování a řízení průmyslových procesů. Dnes je Fluke Process Instruments respektovaným lídrem v oblasti termálních technologií a průkopníkem nových metod, technologií a inovátor trhu s preferovanými značkami pro vysokoteplotní průmyslová prostředí ve výrobě.

   

  Nevědět přesnou teplotu i v horoucím prostředí může znamenat riziko zmařených investic  do zpracování materiálu v rámci celého procesu, od surového materiálu po hotový výrobek. Nechte tuto odpovědnost na špičkových zařízeních, které dodají v okamžiku reálná data. Přesně, spolehlivě a s maximálním detailem, vše pro zajištění kvality, na kterou se vaši zákazníci spoléhají.

   

  Díky více než stoletým zkušenostem s vývojem inovativních produktů, které zlepšují kvalitu výrobků a snižují množství odpadu, je nadále tento výrobce odhodlán dosáhnout nových pokroků, které budou přínosem pro zákazníky. Proto se podařilo začlenit do portfolia Fluke Proces Instruments začlenit i další špičkové značky jako Raytek, Ircon a Datapaq.

  Parametrický filtr

  Podrobné vyhledávání

  Status

  Řadit podle

  výchozí řazení - produkty skladem dle prodejnosti za 60 dní sestupně
  vzestupně sestupně

  Filtr skladu

  Sklad

  4 produkty
  1 stránka

  Položek na stránku:

   
   
   
  • N

   Novinka

  • V

   Výprodej

  • S

   Speciální nabídka

  • Body/ks

   - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

   varianty

   sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)